בשנים האחרונות מתפתח סוג נוסף של נסיעות לחו"ל.

נסיעות המשלבות ביקור באתרים תיירותיים עם סיורים והשתלמויות מקצועיות במגוון רחב ביותר של נושאים, הן לבעלי מקצועות חופשיים והן למקצועות "עבודת כפיים", חקלאות, ביטוח, רפואה, משפט, אמנות, חשבונאות, תחבורה, קולינריה, צילום ובעצם כמעט כל תחום עיסוק ניתן למצוא את הסיור וההשתלמות המקצועית המתאימה לו.

יתרונה של נסיעה להשתלמות מקצועית היא גם הרחבת הידע המקצועי של המטייל וגם הכרה בהוצאות הנסיעה כולה או חלקה כהוצאה עסקית מוכרת.

אנו יכולים להציע סיורי השתלמות מקצועית בהולנד ובבלגיה על פי בקשה לאור הכרותינו וקשרינו הענפים עם גופים ממשלתיים ומוסדיים ופרטיים עימם אנו משתפים פעולה.

לדוגמא:

סיור שוקולד

בסיור מתוק זה, נכיר את עולם השוקולד, נבקר במפעלים ובחנויות השונות ונלמד איך מכינים שוקולד. נפגוש את האנשים שמייצרים את השוקולד שיספרו לנו מהו סוד הקסם של הממתק שאליו כולם מכורים ושמפעיל לנו את כל החושים, נלמד איך מבדילים בין שוקולד מריר לשוקולד חלב וכמה אחוזי קקאו יש בכל מוצר, נחשף לסוגים השונים ונראה את הפרלינים, התופינים, המרציפן והשוקולד הלבן ועוד הרבה חטיפים מתוקים.

סיור מבשלות הבירה

בסיור מבשלות הבירה תלמדו מהי בירה, מהם חומרי הגלם מהם מייצרים בירה, כיצד מתבצע התהליך ועל ההבדלים בין הבירות השונות.תכירו את תהליכי הכנת הבירה הכוללים מס' שלבים עד לקבלת הבירה האהובה והמוכרת. ההבדל הוא ביצירתיות ובמסורת שמתבטאת באיכות החומרים, במקצועיות, בתיבול המיוחד וגם בסיפור שמאחורי הבקבוק.
כמו כן נקיים טעימות ממגוון הבירות בכל אחת מהמבשלות, כשכל מבשלה מתמחה בסגנון שונה ובטעמים הייחודיים רק לה.

סיור רופאים ואחיות

במהלך סיור זה נלמד על מערכת הבריאות המקומית וכמובן על מערכת הבריאות האירופאית. נבקר בחדר מיון ובבית חולים, ניפגש עם אנשי מקצוע שמהן נלמד על דרך ההתנהלות, סדר היום ושגרת העבודה והתנהלות מול גורמים מקצועיים, נלמד על רפואה מונעת היכן וכיצד ומעמד הרופא או האחות בקהילתו.

סיור חשבונאות וכלכלה

במהלך סיור זה נכיר את המערכת המוניטארית באיחוד האירופי. נלמד על שיטות מיסוי ומכסים בין חברות באיחוד לבין עצמן ולבין מדינה שאינה חברה באיחוד, מערכת היחסים בין הבנקים ומשרדי האוצר של המדינות ועוד.

 

לארגון סיורי השתלמות מקצועיים בנושאים שונים, נא לפנות במייל ונשמח לענות באופן יעיל ומקצועי

צור קשר ❯

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.