שוק הגבינות בעיירה אדם– מתקיים בימי רביעי בלבד שעות מומלצות 10:00-12:30 נסיעה של חצי שעה מאמסטרדם צפונה .חובה לצפות בתהליך המסחר וכמובן לטעום משוק הגבינות ושאר הדוכנים המוצאים למכירה.

שוק הגבינות בעיירה גאודה– מתקיים בימי חמישי בלבד מומלץ להגיע בין השעות 10:00-12:30 שעה נסיעה מאמסטרדם דרומה…מומלץ מאד אינו עמוס..חובה לצפות בתהליך המסחר וכמובן לטעום משוק הגבינות ושאר הדוכנים המוצאים למכירה

שוק הגבינות אלקמאר– מתקיים בימי שישי בחודשי הקיץ בלבד. שעות פעילות 10:00-12:30 45 דקות נסיעה מאמסטרדם צפונה השוק העמוס ביותר המון בקרים בשוק זה.חובה לצפות בתהליך המסחר וכמובן לטעום משוק הגבינות ושאר הדוכנים המוצאים למכירה.

כפר הדייגים ולנדאם– המפורסם ביותר ו התיירותי ביותר, נסיעה של חצי שעה צפונה מאמסטרדם. חוויה לשוטט במדרחוב הססגוני ולטעום ממאכלי הים המוצאים על ידי הרוכלים. בכפר מספר חנויות צילום בהן ניתן להצטלם בבגדים מסורתיים של דייגי הכפר ונשותיהן. חוויה נחמדה ומשעשעת.

כפר הדייגים מארקן– הממוקם בחלק הצפוני נסיעה של 45 דקות מאמטרדם, כיף לשוטט ברחובות ולטעום מדוכני המאכל של הרוכלים הרינג וצ'יפס

אופניים בהולנדכמובן באמסטרדם לטייל ברחובות העיר על אופניים חוויה אמיתית.

רכיבת אופניים בפארק טחנות הרוחקינדרדייק חוויה אמיתית לטייל בין טחנות הרוח המקום פתוח כל ימות השבוע בין השעות 09:00-17:00 נסיעה של 1 ורבע מאמסטרדם דרומה

ביקור בקיקנהוף– חובה לבקר בגנים המרהיבים אשר נמצאים 45 דקות נסיעה דרומה מאמסטרדם זמן מתאים לביקור בחודשי אפריל מאי זמן פריחת שיא של הטוליפ הצבעוני.

שוק הפשפשים– באמטרדם פועל כל השנה פרט לימי א'- ניתן למצוא שם כמעט הכל, זוהי חוויה לטייל בין הדוכנים.

מפעל הבירה של הייניקן -בסוף הסיור שותים בירה וטועמים גבינות ועוד דברים מיוחדים

"בחיינהוף"– מעטים מכירים מקום מיוחד זה, זהו גן בעל חצר פנימית נכנסים בשער, נמצא בהמשכו של מדרחוב קלוורסטאט.

הרובע היהודי– אשר נמצא לאחר שעוברים את כיכר ווטרלו וחוצים את נהר אמסטל ישנה שם אנדרטה לבנה שהוקמה לזכר סבלם של היהודים בתקופת השואה.

בית כנסת הפורטוגזי– נמצא בכיכר הסמוכה ווטרלו–חובה לבקר הכנסיה בתשלום ליד המוזיאון היהודי

hilvarenbeek -מרחק נסיעה של שעה וחצי דרום מאמסטרדם , זהו ספארי אשר יש בו מעל 600 חיות טרף-אריות, צ'יטות, גירפות, בבונים ועוד.

מוזיאון גוף האדם Corpus– נמצא ליד ליידן מרחק של שעה נסיעה מוזיאון מיוחד במינו אשר קולל סיור מודרך ,שימוש במשקפי תלת מימד .

סיור בדלפט– ניתן לראות את מקום הייצור של החרסינה המפורסמת של דלפט, המופצת בכל הולנד עם ציורים של תחנות רוח , כפכפים ועוד סממנים של הולנד.

פארק אפטלינג– פארק מדהים ביופיו, נכנסים לתוך עולם האגדות ופוגשים פיות, שדונים, פחים מדברים והכי חשוב שלל מתקנים כגון רכבות הרים שיעלו את האדרנלין, שייט אבובים, בית מתהפך ועוד..

חיטהורן– נמצאת בצפון, כשעה וחצי מאמסטרדם מכונה "הוונציה של הולנד", כי כל הפעילות בעיר מתבצעת באמצעות סירות ובמקום כבישים יש תעלות, המקום ציורי ומדהים, פיסת גן עדן קטנה.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.