בשנים האחרונות מתפתח סוג נוסף של נסיעות לחו"ל.

נסיעות המשלבות ביקור באתרים תיירותיים עם סיורים והשתלמויות מקצועיות במגוון רחב ביותר של נושאים, הן לבעלי מקצועות חופשיים והן למקצועות "עבודת כפיים", חקלאות, ביטוח, רפואה, משפט, אמנות, חשבונאות, תחבורה, קולינריה, צילום ובעצם כמעט כל תחום עיסוק ניתן למצוא את הסיור וההשתלמות המקצועית המתאימה לו.

יתרונה של נסיעה להשתלמות מקצועית היא גם הרחבת הידע המקצועי של המטייל וגם הכרה בהוצאות הנסיעה כולה או חלקה כהוצאה עסקית מוכרת.

אנו יכולים להציע סיורי השתלמות מקצועית בהולנד ובבלגיה על פי בקשה לאור הכרותינו וקשרינו הענפים עם גופים ממשלתיים ומוסדיים ופרטיים עימם אנו משתפים פעולה.

לדוגמא:

סיור מגדלי פרחים

סיור של 4 ימים במהלכו מבקרים במספר חוות/חממות גידול פרחים. נכיר שיטות לגידול פרחים, זני הפרחים השונים, שיטות הזרעה והשקיה. שינוע הפרחים ומסחר הפרחים המתרחש כמובן בבורסת הפרחים באלסמיר. נראה חנויות פרחים, שווקי פרחים ונלמד על סידור החנות או הדוכן למכירת פרחים. הביקורים ילוו כמובן בהרצאות והסברים של מגדלי וסוחרי פרחים אותם נפגוש במהלך הסיור המקצועי.

סיור רפתנים

במסגרת הסיור נכיר את עולם החלב, ניפגש עם ראשי מועצת החלב שיספרו לנו על היתרונות של חלב ומוצריו וינסו להפריך את כל השמועות האחרות. נגיע לרפתות שם נוכל לראות את תהליך החליבה עצמו ואת הייצור של החלב, נלמד את שיטת הטיפול בפרות ועל שיטות החליבה השונות, ואולי אפילו גם נחלוב, משם נמשיך לחוות גבינות שתשלים לנו את כל החוויה ובה נוכל לראות את תהליך ייצור הגבינות וללמוד על הסוגים השונים כמו כן נוכל לטעום ולקנות לכל המשפחה .

סיור רופאים ואחיות

במהלך סיור זה נלמד על מערכת הבריאות המקומית וכמובן על מערכת הבריאות האירופאית. נבקר בחדר מיון ובבית חולים, ניפגש עם אנשי מקצוע שמהן נלמד על דרך ההתנהלות, סדר היום ושגרת העבודה והתנהלות מול גורמים מקצועיים, נלמד על רפואה מונעת היכן וכיצד ומעמד הרופא או האחות בקהילתו.

סיור חשבונאות וכלכלה

במהלך סיור זה נכיר את המערכת המוניטארית באיחוד האירופי. נלמד על שיטות מיסוי ומכסים בין חברות באיחוד לבין עצמן ולבין מדינה שאינה חברה באיחוד, מערכת היחסים בין הבנקים ומשרדי האוצר של המדינות ועוד.

סיור מבשלות הבירה

בסיור מבשלות הבירה תלמדו מהי בירה, מהם חומרי הגלם מהם מייצרים בירה, כיצד מתבצע התהליך ועל ההבדלים בין הבירות השונות.תכירו את תהליכי הכנת הבירה הכוללים מס' שלבים עד לקבלת הבירה האהובה והמוכרת. ההבדל הוא ביצירתיות ובמסורת שמתבטאת באיכות החומרים, במקצועיות, בתיבול המיוחד וגם בסיפור שמאחורי הבקבוק.
כמו כן נקיים טעימות ממגוון הבירות בכל אחת מהמבשלות, כשכל מבשלה מתמחה בסגנון שונה ובטעמים הייחודיים רק לה.

 

לארגון סיורי השתלמות מקצועיים בנושאים שונים, נא לפנות במייל ונשמח לענות באופן יעיל ומקצועי

 

צור קשר

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.