לפני שמטיילים בהולנד צריך להגיע אליה, למי שמעוניין לנסוע להולנד יש כמה דרכים להגיע, ניתן להגיע דרך הים, יבשה והאוויר. אם אתם מגיעים מהארץ זה יהיה באמצעות טיסה ישירה ותנחתו בנמל התעופה סכיפהול.

הגעה מסכיפהול אל העיר אמסטרדם

כדי להגיע אל העיר ניתן להשתמש בהסעות ובשאטלים המופעלים ע"י חברת Connexxion ויוצאות משדה התעופה בתדירות של 10 דק' ומפזרות במספר רחב של בתי מלון באמסטרדם. את הכרטיסים תוכלו לרכוש באולם הטיסות הנכנסות. לפעמים בתי מלון מספקים הסעות חינם ויש להתעדכן מראש.

דרך נוספת היא הרכבת שמחברת בין שדה התעופה לתחנה המרכזית של העיר, זוהי דרך מהירה ונוחה. ניתן לרכוש כרטיסים ברציף והרכבת יוצאת בכל 10 דק' מהרציפים באזור הטיסות הנכנסות.

ניתן גם לנסוע במונית אבל פחות משתלם מבחינה כלכלית.

התניידות בתוך העיר

בכל הולנד יש תחבורה ציבורית, החל מרכבות, אוטובוסים כמעט בכל פינה. נכון להיות ניתן לקנות צ'יפ OV Chiped שהוא סוג של רב קו שנועד לשימוש אישי ועוזר להתנייד בתחבורה הציבורית, בעבר היו סוג של כרטיסיות שעדיין ניתן להשתמש בהן בערים אחרות חוץ מאמסטרדם ורוטרדם. הצ'יפ משמש לאוטובוסים טראמים ורכבות בעיר

יש מספר אפשרויות שינוע בעיר:

GVB– חברת התחבורה הציבורית של אמסטרדם המספקת שירותי מטרו, חשמליות ואוטובוסים, ניתן לרכוש כרטיס התקף עד 72 שעות ללא הגבלה.

אתר: www.gvb.nl

אוטובוס לתיירים– אוטובוס אדום עם מדריך שמספק הסבר על העיר, סיור אורך כשעתיים.

אתר: www.touristbusamsterdam.com

אוטובוס תעלות(CANAL BUS) יוצא כל 40 דקות משעה 9:50 ועוצר לאורך השייט ב14 תחנות ואטרקציות ידועות באמסטרדם. כרטיס נסיעה כולל 50% הנחה למוזיאונים בעיר.

אתר: www.canal.nl

אופניים– עוד דרך מצוינת לנוע בזול, יש עמדות רבות של אופניים פזורות ברחבי העיר תמורת כמה יורו בודדים, יש כבישים מסודרים ונוחים.

אתר: www.macbike.nl

מוניות– כמו בכל עיר מרכזית תוכלו לנוע עם מונית ממקום למקום, קשה לעצור מונית בדרך , יש להזמין מראש בטלפון 0900-677-777. ניתן גם לנסוע עם מוניות אופניים שזה יותר זול ומהנה.

אתר: www.infotaxi.org

השכרת רכבים– פחות מומלץ להתנייד עם רכב בעיר גדולה אבל זו גם אופציה, יש הרבה סוכנויות בשדה התעופה או במרכז העיר.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.