כולל פארק אפטלינג, פארק וואליבי, הדולפינריום וטיול אופניים

תקציר מסלול: 6 לילות במלון מפואר בהולנד

 

יום 1 ת"א – אמסטרדם (ארמון מלכותי, שוק הפרחים גשרונים ותעלות)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. שבוע מרגש בהולנד. נחיתה ואנו כבר בעיר המפורסמת ביותר בהולנד- אמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופניים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה (ללא ביקור) וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי ונלמד על הקהילה היהודית של העיר. נטייל בכיכר רמברנדט ובשוק הפרחים הצבעוני ונראה את מגדל המינט – המטבעה העתיקה של העיר וכמובן נשוטט להנאתנו במדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות בוטיק בתי כולבו ענקיים חנויות בגדים, תיקים, ספורט ומזכרות. העברה לבית המלון.

 

יום 2 אמסטרדם (קבקבים, גבינות וטחנות רוח)
טחנות רוח, גבינות, קבקבים, צבעונים וייבוש הים וגם אופניים והולנדים ידידותיים. כל אלה ועוד נראה היום.
ניסע לשוק הגבינות בעיר הציורית אלקמאר (ביום ששי בלבד) נראה את תהליך מכירת הגבינות בכיכר המרכזית בעיר ונטייל בסמטאות העיר העתיקה.
נמשיך לכפר הדייגים וולנדם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נבקר בחוות גבינות ונלמד איך מכינים גבינה ואיך להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים). נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ונצטלם ליד טחנות הרוח והחנויות הציוריות בזאנסה סכאנס. נשוב לבית המלון.

 

יום 3 אמסטרדם (אקשן בפארק וואליבי וגם שייט כיפי בחיטהורן)
יום של כיף ואדרנלין בפארק וואליבי ההולנדי. שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לשוט באבובים, להיות משוגרים לחלל, לעלות על הרכבת הגבוהה והמהירה "גוליית", להסתובב בקרוסלת התמנון או ליהנות מהנוף הירוק על הגלגל הענק. נמשיך אל שטחי הים שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה – לליסטאד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהארלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו כבר בחיטהורן – ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות, גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

 

יום 4 אמסטרדם (חוויה בטבע, טיול אופניים בהוחה פלואה וטירת דה האר)
יום של טבע ואופניים בהוחה פלואה. נטייל בין הדיונות, היערות, כרי המרעה ומשטחי הדשא הרבים ונכיר מקרוב את הטבע ההולנדי. נבקר במרכז המבקרים המרשים, נלמד על חיות הבר, אשר נמצאות בפארק ונוכל לרכב באופניים הלבנות המפורסמות שבפארק. נמשיך לטירת דה האר – הטירה הגדולה ביותר בהולנד. נתרשם מחדרי הטירה המפוארים, הגנים המטופחים והצריחים המרשימים אשר ייתנו לנו הרגשה שאנו באגדה קסומה. נשוב לבית המלון.

 

יום 5 אמסטרדם (כלבי ים, מופע דולפינים ותצפית מרהיבה)
מי לא אוהב דולפינים?! ניסע לעיירה הרדווייק אל הדולפינריום. נראה אריות ים מאולפים ודולפינים במופע מרהיב.
נכין את הסמארטפון לתמונת סלפי מצחיקה עם כלבי הים השובבים. בוקר של הנאה. בשעות הצהריים ניסע לעיר אמסטרדם. נערוך תצפית על העיר המדהימה מה-A'DAM LOOKOUT ונראה את תעלות העיר ממעוף הציפור.
בערב נצא (בתשלום) לסיור לילה הכולל שייט בתעלות העיר בין בתים ציוריים, גשרים ואתרים מוארים. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 6 אמסטרדם (אפטלינג –אגדות והרפתקאות)
יום מלא חוויות בפארק השעשועים המפורסם בהולנד – "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות, שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים. חוויה לכל משפחה.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 7 אמסטרדאם – ת"א (החרסינות של דלפט ועיר מינאטורית)
יום אחרון לחוויה המשפחתית. נבקר בעיר המיניאטורית מדורודאם, שבה עשרות מוצגים מכל רחבי הולנד: טחנות רוח, נמל התעופה, כיכר הדאם, הארמון המלכותי ועוד… נטייל בשבילי העיר בין המוצגים וערוגות הפרחים, נצטלם תמונת סלפי עם פארק הפרחים המוקטן או עם פסלו של הנס – הילד הגיבור. נמשיך לעיר לדלפט. העיר שבה נרצח מלכה הראשון של הולנד וגם עיר החרסינה הכחולה. נטייל ברחובותיה של העיר ובכיכר המרכזית ובה בית העירייה המפואר והקתדרלה העתיקה. נראה את חנויות הפורצלן המיוחד לעיר, המאופיין בעיטורים ובציורים כחולים על רקע לבן. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה בבריסל ונטוס ארצה.

– פארק אפטלינג
– ביקור בדולפינריום
– ביקור במדורודאם
– שייט בעיירה חיטהורן
– ביקור בעיר החרסינה דלפט
– ביקור בחוות גבינות
– ביח"ר לקבקבי עץ
– כפרי דייגים
– הפארק הלאומי הוחה פלואה
– ביקור בבית הכנסת הפורטוגזי
– ביקור בעיר אמסטרדם.
– ביקור ב-A'DAM LOOKOUT.
– פארק וואליבי
– ביקור בטירת דה האר

– טיסות סדירות  במסלול ת"א – אמסטרדם– ת"א.
– 6 לילות במלון מפואר בהולנד

– שתי ארוחות ערב חגיגיות
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב. מועד המפגש ומיקומו יעודכנו כחודש לפני מועד היציאה באתר האינטרנט.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

– ללא סיורי בחירה (למעט סיור ערב באמסטרדם), בית מלון מפואר ו-2 ארוחות חגיגיות

 

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.