מוזיאון מבשלת היינקן באמסטרדם היא מבשלה אינטראקטיבית מודרנית שבה ניתן לחוות את תהליך ייצור של הבירה המפורסמת היינקן. היינקן אחת משלושת הבירות הפופולאריות בעולם ומבשלת הבירה הרביעית בעולם מבחינת היקף המכירות והחברה העשירית בגודלה בהולנד. שוויה נאמד בכ-12 מיליארד דולר.

בירה היינקן, מסמליה המסורתיים של הולנד, יוצרה כבר לפני 130 שנה באמסטרדם. בהולנד נמכרת הבירה בבקבוקים חומים, מחוץ להולנד – בבקבוקים ירוקים. בירה היינקן קיבעה לעצמה סמל של בירה איכותית, ומשווקת כבירה לאניני טעם. בירה היינקן נמכרת כיום בכ-170 מדינות.

למרות שמבשלת היינקן כיום היא יותר תיירותית מאשר אותנטית, כאשר מבקרים באמסטרדם מומלץ להגיע ולהנות ממרכז המבקרים שמספק חוויה מיוחדת במינה ונותנת למבקרים הרבה מידע על הבירה ועל ההיסטוריה שלה מאז ועד היום. גם אם אתם לא חובבי בירה כדאי לבקר במוזיאון ולראות את תהליך הייצור ולהנות מהריח והטעם של הבירה. המוזיאון בנוי מ 4 קומות שכולן מוקדשות לבירה, חלק מהסיור מודרך ובחלקו מסתובבים לבד. במוזיאון יש מסכי ענק שבהם משדרים את פרסומות היינקן מיום הווסדה ועד היום. כמובן שבסוף הסיור תוכלו לשתות בירה קרה ולסיים את היום עם טעם של עוד. במקום יש גם חנות מזכרות שבהן תוכלו לקנות גאדג'טים של המותג.

*הכניסה למוזיאון הינקן מותרת מגיל 16 בליווי מבוגר בלבד. שתיית בירה מגיל 18 ומעלה.

דרכי הגעה

מוזיאון היינקן נמצא במרכז אמסטרדם וקרוב מאוד לכיכר הדאם. ההגעה מהירה וקלה ממרכז אמסטרדם.ניתן להגיע בטראם 7,10, 16, 24 או 25 מרחבי אמסטרדם, באופניים או באוטובוס סובב אמסטרדם.

שעות פעילות: ימים שני עד חמישי 11:00-19:30 (כניסה אחרונה ב-17:30), שישי-שבת 10:30-21:00, יולי-אוגוסט 10:30-21:00

כתובת:  Stadhouderskade 78

אתר : www.heinekenexperience.com

 

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.